Wiktoria

Wiktoria

Pomysłodawczyni, prezeska, pasjonatka leadershipu. Laureatka prestiżowej nagrody Złotego Wilka za najlepszą zbiórkę charytatywną w Polsce w 2018 roku. Finalistka ogólnopolskiego konkursu dla najaktywniejszej społecznie młodzieży „Talent za Talent”. Jej przygoda z mentoringiem trwa już od 3 lat. Obecnie czynnie działa jako Mentorka w olimpiadzie “Zwolnieni z Teorii”, jednocześnie sama posiada mentorów wspierających jej rozwój. W jej słowniku nie ma słowa “niemożliwe”, a dobry pomysł definiuje jako zaskakujący.


Julka

Pomysłodawczyni, wiceprezeska, mistrzyni pozyskiwania partnerów. Od października pracuje, w ramach wolontariatu z międzynarodową organizacją UNICEF. Wyróżniona podczas ogólnopolskiego konkursu dla aktywnych kobiet organizowanego przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet „Be the change. Tell Your Story. Inspire Others”. Mentoring praktykuje na co dzień będąc Mentorką w olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii” oraz pełniąc rolę mentee w ramach programu Technologii w Spódnicy. Prywatnie największa fanka Elona Muska.

Julka
mar


Marta

Zawsze dobrze przygotowana specjalistka do spraw pozyskiwania patronatów. Sprawnie łączy ścisły, analityczny umysł z nieprzeciętną kreatywnością. Miłośniczka sportu i tańca. Uwielbia kiedy wszystko jest porządnie udokumentowane, podpisane i schowane w bezpiecznym miejscu.

 

Ola

Świetnie zorganizowana, przygotowana i niezawodna. U niej wszystko działa jak w zegarku. Jest w stanie w 3 min ogarnąć najbardziej zagubionych i chaotycznych uczestników każdego wydarzenia. Nie sposób spotkać ją bez kalendarza, długopisu i telefonu. Za jej nieprzeciętną kondycją stoją lata treningu tańca towarzyskiego. Aktualnie oprócz koordynacji wydarzeń, Ola niejednokrotnie sama występuje na scenie prezentując zapierające dech w piersiach układy taneczne.

Ola
Piotrek

 

Piotrek

Mistrz YouTube’a. Wszelkie nagrania potrafi obsłużyć od A do Z, czyli od wyboru najlepszego sprzętu do zmontowania ostatniego ujęcia. Co więcej, jego aktorski głos możecie usłyszeć w wielu filmikach, które nagrywa i publikuje z pasji na swoim własnym kanale na YouTube. Wyróżnia go anielska cierpliwość i wyjątkowa elastyczność w opracowywaniu i realizacji nawet najbardziej skomplikowanych pomysłów naszego zespołu. Odkąd publicznie oświadczył, że zajmie się także zmywaniem naczyń po naszych spotkaniach, z czystym sumieniem możemy przyznać mu tytuł Członka Miesiąca. 🎖


Michał

Doświadczenia w realizacji projektów zdobywał poprzez udział w licznych wolontariatach. Koordynator i niezastąpiony wolontariusz wielu zbiórek charytatywnych organizowanych w łódzkich szkołach. Człowiek do zadań specjalnych. Zawsze zwarty i gotowy nieść pomoc innym. Wyróżnia go umiejętność natychmiastowej reakcji na wszelkiego rodzaju kryzysy. Przy pomocy własnego smartfona, sieci kontaktów i wsparciu fantastycznej mamy jest w stanie zorganizować wszystko co tylko może być w projekcie potrzebne. Nawet ręcznie malowane kubki 😉

Michał
Bartek

 

Bartosz

Informatyk pełen pozytywnej energii. Uwielbia pracę w zespole, posiada zdolności szybkiego zapamiętywania różnych rzeczy i przyswajania nowej wiedzy. Nie straszna jest mu praca pod presją czasu i w nieprzewidzianych okolicznościach. Jest tzw. duchem naszego zespołu, czyli Team Spiritem. Kiedy już wszystkie rzeczy techniczne zostały idealnie naprawione, sprawnie przechodzi do organizacji internetowej integracji naszego zespołu. Dba o dobrą atmosferę nawet podczas pracy zdalnej.

Chcesz do nas dołączyć?